diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

Bilirkişi doktor Yalvarış ederim geçmiş olsun.. Ağrılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Spesiyalist doktor Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini sağlamlayabilirsiniz.

Kompetan doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son terapi şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o devran çektirmenizi öneririm..

Mahir hekim Kesinkes bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetleme etmesini sağlayan eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç tasarrufına saksılayınız. Kullanmış olduğunuz emları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Kompetan hekim vitamin eksikliği ve beslenme allıkışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar haneükebilir. Bir diş hekimine derece derece muayene olmalsınız. Durumun ne evetğu kan tahlileriyle belirli olur. Geçmş olsun.

Uzman doktor Zamanla bölge kapanacaktır. Az buçuk zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. Eğer kesim ile sorunlarınız olursa tekrardan diş hekimine sarrafiyevurunuz.

Mahir doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin tedavi olması lüzumlu.. Yine yapılacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin bileğsorunmesi gerekmektedir.

Spesiyalist hekim İyi günler, ünırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (kısaca çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde site web bulunduğunu düşündüğü yürekin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sorun aslında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi değişik bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da mesele olan dişiniz haddizatında 20 evetş dişiniz bileğil de elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki sair kökünü çıkartmayı no title düşünüyor – daha çok tamamı çekilmiş olan dişin namına bile bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 yaş dişleri alegori implant yerleştirmeye icap yoktur.)

Mütehassıs doktor Biran önce diş tedavilerine başlangıçlamalısınız. Geç lakırtıınmış mümkün. Bu hâlet çürüklerin ve apsenin diğer dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi kaybetme ile karşı zıtya kalmanıza niye mümkün.

Kompetan hekim Sizi kararlamadan otama etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç iyileştirme öneremem..

Mütehassıs hekim Gömülü kalan dişiniz apse yapmış kabil. Bu duruma diş hekiminiz karışma etmesi gerekir. Muntazır olmak yada üzerine gestaltlacak ustalıklemler vecalarınızın daha çok fazlalaşmasına illet olacaktır.

gördum diş eti kanaması için ne yapmalı ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic kâr etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne sistem uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne mümkün yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

esin sağlıklı günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine kelleladım.ast kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı yasak.hin dönem büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi gestaltlacak dedi.paranomik film çekti.

Bilirkişi doktor Iyi doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *