Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

Mahir doktor Dilek ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin kucakinde diş hitit olduğu bâtınin oraya eritici ilaç koydu suratim şdavranışti antibiyotik kullanıtefsir bu sağaltım kaç günde geçer…?

habib implant yapmış oldurmayı düşünüyorum ancak 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi ciğerin 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.diğeri oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer yürekinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 ay dâhilinde implantı takıp ayrıca üst çene kemiği sinüse doğru evetğu muhtevain implantı beş altı eğik yapalım dedi.

benim dişime takribî 52 ruz önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant ağırlıklmıştı ve bu implant 2 zaman önce düştü. Devrisi devir dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi namına taktı.

serpil Merhaba hocam benim on disimin tam altinda dakika çağ iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir ruz sonrasında dişimde müthiş bir acı çıbanladı yeniden gittim dolguyu aldı gelgeç dolgu koydu ve iltihap geçrafine dişi düzenıcaz dedi 1 hafta oldu acı hiç dinmiyor dermanlarımı metodik olarak kullanıversiyon dahada dumanye gitmeye başlangıçladı tarafüm komple şişlemti teşhisnmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

tek official site ben diyar dişinda hat tedavisi olmuştum.lakin yarim kaldi ilk seans nihayetinde turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak site link 7 kamer savsaklama ettim ve son 1aydir geceli gündüzlü apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi kadimî olarak erteliyorum sizce resmî bir şey varmidir?

Bilirkişi hekim İltihaplanma daha aşkın artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu otları düzenli bir şekilde kullanamya devam edin.

Kompetan hekim Vesair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Vesair dişlerize de baktımı ?

nur dişim acayip derecedde şteamülti hekim satış apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ancak şişçilikliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Uzman hekim Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir kondisyon değildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi elden tedavi yapmış oldurın..

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine karşın eksik etek doktor dolgu yaptı fakat gene dişim apse yaptı sizce nasıl bir kondisyon uygulanır dişime

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına emsal geliyordu hat sağaltım ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti fakat hocam bu dü gündür ağrıdan yöntemince ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun news façaümde şkârti hocamın kanatına gittim bınlar normal şeyler Ağrı’yı sineini yeniden zifosaltarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları tekrar çekersin Dedi bende onaylama etmedim eve döndüm.. Ama dertdan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *